2018

 

Klasyfikacja generalna:


Kobiety
1. Aleksandra Baranowska-Trzasko (Gdynia)
2. Monika Kujawska (Żukowo)
3. Iwona Sikora (Gdynia)
4. Anna Labuda (Prokowo)
5. Kamila Szulc (Gdynia)
6. Katarzyna Owczarek (Kosakowo)
7. Dominika Przybylska (Stobno)
8. Beata Mydłowska (Kolbudy)
9. Anna Bałdyga (Reda)
10. Mariola Stańco (Rumia)

Mężczyźni
1. Rafał Borzyszkowski (Wielki Klincz)
2. Maciej Kwarta (Bolszewo)
3. Wojciech Labudda (Puck)
4. Łukasz Keslinke (Gdynia)
5. Łukasz Formela (Kartuzy)
6. Bogumił Utkała (Kartuzy)
7. Marcin Podlewski (Gdańsk)
8. Zdzisław Roszkowski (Borkowo)
9. Adam Gruba (Luzino)
10. Adam Sternal (Gdynia)

 

K(16-19 lat)
1. DOMINIKA PRZYBYLSKA STOBNO
2. DOMINIKA KANKOWSKA LUZINO
3. MARTYNA DAMPS SKRZESZEWO


K(20-24 lat)
1. MONIKA KUJAWSKA ŻUKOWO
2. CLAUDIA KLOPOTEK GDYNIA


K(25-29 lat)
1. PAULINA GROT-SZYBOWSKA STĘŻYCA
2. PATRYCJA LILA KARTUZY
3. ZOFIA KOZAK BRUSY


K(30-34 lat)
1. KAMILA SZULC GDYNIA
2. MARIOLA STAŃCO RUMIA
3. NATALIA HINC- ŻARDECKA REDA


K(35-39 lat)
1. ALEKSANDRA BARANOWSKA-TRZASKO GDYNIA
2. IWONA SIKORA GDYNIA
3. URSZULA GAŃSKA CEWICE


K(40-44 lat)
1. ANNA LABUDA PROKOWO
2. KATARZYNA OWCZAREK KOSAKOWO
3. ANNA BAŁDYGA REDA


K(45-49 lat)
1. ANNA MAŚLAK GDYNIA


K(50-54 lat)
1. BEATA MYDŁOWSKA KOLBUDY
2. EDYTA KNITTER-KLASA MŚCISZEWICE
3. EDYTA DMITRUCZUK WEJHEROWO

K(55-59 lat)
1. MIROSŁAWA BELA KOLONIA
2. GRAŻYNA KRAUZA BOLSZEWO


K(65-69 lat)
1. GRAŻYNA ŁUBKOWSKA GDAŃSK


M(16-19 lat)
1. ADAM GRUBA LUZINO
2. PATRYK PLICHTA RUMIA


M(25-29 lat)
1. RAFAŁ BORZYSZKOWSKI WIELKI KLINCZ
2. NIKODEM PETTKE GDAŃSK
3. ROBERT KORDECKI WIELKI KLINCZ


M(30-34 lat)
1. MACIEJ KWARTA BOLSZEWO
2. ADAM STERNAL GDYNIA
3. KONRAD ZALEWSKI GDYNIA


M(35-39 lat)
1. WOJCIECH LABUDDA PUCK
2. ŁUKASZ KESLINKE GDYNIA
3. MARCIN PODLEWSKI GDAŃSK

M(40-44 lat)
1. ŁUKASZ FORMELA KARTUZY
2. BOGUMIŁ UTKAŁA KARTUZY
3. SŁAWOMIR FORMELLA KOŚCIERZYNA

M(45-49 lat)
1. SEBASTIAN KLEIN KĄPINO
2. JÓZEF BARAN REDA
3. WOJCIECH GAŁAN LUBLEWO GDAŃSKIE


M(50-54 lat)
1. MARIUSZ KOŚCIELSKI GDYNIA
2. RADOSŁAW MAŚLAK GDYNIA
3. ANDRZEJ ERDMAŃCZYK BRUSY


M(55-59 lat)
1. ZDZISŁAW ROSZKOWSKI BORKOWO
2. MIROSŁAW FORMELA KIEŁPINO
3. KRZYSZTOF SZAJERKA RUMIA

M(60-64 lat)
1. OLGIERD DEPKA PRĄDZYŃSKI CHWASZCZYNO
2. STANISŁAW KRAUSE GOŚCICINO
3. WIESŁAW SMARSZCZ LĘBORK


M(65-69 lat)
1. EUGENIUSZ ORLIKOWSKI KOLECZKOWO
2. TADEUSZ ORLIKOWSKI GDYNIA

 

 

Biegowa Liga Teamów
1. Runnersi S7 Banino
2. Karate Kyokushin Brusy
3. Runeda Reda

Biegowa Liga Firm
1. Ribena Biega
2. Wanit Team

 

Biegowa Stolica Kaszub:  Kartuzy

Najlepsza Impreza Biegowa dla dzieci na Kaszubach w roku 2018 : gmina Gniewino (XXXI Bieg Stolemów)

Biegowe Małżeństwo: Ilona i Marcin Flis, Patrycja i Michał Lila, Anna i Radosław Maślak, Katarzyna i Krzysztof Obrzud

Biegowa Rodzina: Rodzina Dydymskich, Rodzina Kankowskich

Biegowa Osobowość Roku cyklu Kaszuby Biegają 2018:  Grażyna Łubkowska

Sportowiec Fair Play: Agnieszka Kukiełko

Miss cyklu Kaszuby Biegają 2018:  Claudia Kłopotek

Mister cyklu Kaszuby Biegają 2018: Maciej Kwarta

 

klasyfikacja TUTAJ

Kaszuby Biegaja.pl - Twój Portal o imprezach biegowych na Kaszubach