2017

 

Klasyfikacja Generalna: TUTAJ

Klasyfikacja Generalna - kategorie: TUTAJ

Biegowa Liga: TUTAJ

Kaszubski Stolem: TUTAJ

Zestawienie wyników z 12 biegów: TUTAJ

 

Klasfikacja generalna - kobiety:
1. miejsce - Ewa Maj-Płotka
2. miejsce - Aleksandra Baranowska-Trzasko
3. miejsce - Iwona Sikora
4. miejsce - Aleksandra Grabias
5. miejsce - Lidia Kołodziejczyk
6. miejsce - Kamila Szulc
7. miejsce - Magdalena Kałas
8. miejsce - Patrycja Kiryluk
9. miejsce - Monika Rogowska
10. miejsce - Anna Żabiełowicz

Klasfikacja generalna - mężczyźni:
1. miejsce - Jarosław Richert
2. miejsce - Sebastian Sikora
3. miejsce - Marek Jakubowski
4. miejsce - Łukasz Keslinke
5. miejsce - Piotr Wierziński
6. miejsce - Łukasz Stacherski
7. miejsce - Łukasz Małachowicz
8. miejsce - Mateusz Raszewski
9. miejsce - Grzegorz Kepka
10. miejsce - Marcin Podlewski

Klasyfikacja generalna - kategoria wiekowa K16-19:
1. miejsce - Anna Klasa

Klasyfikacja generalna - kategoria wiekowa K25-29:
1. miejsce - Aleksandra Grabias
2. miejsce - Magdalena Kałas
3. miejsce - Patrycja Kiryluk

Klasyfikacja generalna - kategoria wiekowa K30-34:
1. miejsce - Ewa Maj-Płotka
2. miejsce - Kamila Szulc
3. miejsce - Agnieszka Dobek

Klasyfikacja generalna - kategoria wiekowa K35-39:
1. miejsce - Aleksandra Baranowska-Trzasko
2. miejsce - Iwona Sikora
3. miejsce - Monika Rogowska

Klasyfikacja generalna - kategoria wiekowa K40-44:
1. miejsce - Lidia Kołodziejczyk
2. miejsce - Anna Żabiełowicz
3. miejsce - Katarzyna Damps

Klasyfikacja generalna - kategoria wiekowa K45-49:
1. miejsce - Beata Dorsz
2. miejsce - Izabela Podczarska

Klasyfikacja generalna - kategoria wiekowa K50-54:
1. miejsce - Mirosława Bela
2. miejsce - Edyta Knitter-Klasa
3. miejsce - Edyta Dmitruczuk

Klasyfikacja generalna - kategoria wiekowa K55-59:
1. miejsce - Mariola Kuptz

Klasyfikacja generalna - kategoria wiekowa K60-64:
1. miejsce - Krystyna Jakubowska

Klasyfikacja generalna - kategoria wiekowa M16-19:
1. miejsce - Adam Gruba
2. miejsce - Kamil Wierziński
3. miejsce - Dawid Ostojski

Klasyfikacja generalna - kategoria wiekowa M20-24:
1. miejsce - Robert Kordecki

Klasyfikacja generalna - kategoria wiekowa M25-29:
1. miejsce - Łukasz Stacherski
2. miejsce - Mateusz Raszewski
3. miejsce - Grzegorz Kepke

Klasyfikacja generalna - kategoria wiekowa M30-34:
1. miejsce - Łukasz Keslinke
2. miejsce - Łukasz Małachowicz
3. miejsce - Konrad Zalewski

Klasyfikacja generalna - kategoria wiekowa M35-39:
1. miejsce - Jarosław Richert
2. miejsce - Marcin Podlewski
3. miejsce - Roger Sikora

Klasyfikacja generalna - kategoria wiekowa M40-44:
1. miejsce - Sebastian Sikora
2. miejsce - Marek Jakubowski
3. miejsce - Bogumił Utkała

Klasyfikacja generalna - kategoria wiekowa M45-49:
1. miejsce - Piotr Wierziński
2. miejsce - Sławomir Pietrzycki
3. miejsce - Wiesław Stromski

Klasyfikacja generalna - kategoria wiekowa M50-54:
1. miejsce - Mariusz Kościelski
2. miejsce - Piotr Rosinski
3. miejsce - Andrzej Erdmańczyk

Klasyfikacja generalna - kategoria wiekowa M55-59:
1. miejsce - Andrzej Cechmann
2. miejsce - Czesła Żeźnik
3. miejsce - Stanisław Wnuk

Klasyfikacja generalna - kategoria wiekowa M60-64:
1. miejsce - Andrzej Born
2. miejsce - Stanisław Krause
3. miejsce - Stanisław Szulist

Klasyfikacja generalna - kategoria wiekowa M65-69:
1. miejsce - Zdzisław Szczęch
2. miejsce - Andrzej Malek

Biegowa Liga Firm:
1. miejsce - Kordas-Stępska Wycena Nieruchomości Banino

Biegowa Liga Teamów:
1. miejsce - Maja Team Wejherowo
2. miejsce - Mewa Gdynia
3. miejsce - Grupa Biegowa S7 Banino
4. miejsce - Akademia Biegowa Amator Kiełpino
5. miejsce - Running TriCity Team Gdańsk
6. miejsce - Mamy To! Gdynia

Biegowa Stolica Kaszub: Wdzydze (gmina. Kościerzyna)

Biegowa Stolica Kaszub dla Dzieci: Gniewino

Miss Kaszuby Biegają 2017: Justyna Górecka-Mitoraj (Chojnice)

Mister Kaszuby Biegają 2017: Rafał Hendrich (Sierakowice)

Biegowa Osobowość Kaszuby Biegają 2017: Mirosława Augustyniak (Gdynia)

Biegowe Małżeństwa Kaszuby Biegają 2017: Mariola i Daniel Kuptzowie (Sopieszyno), Renata i Sławomir Pietrzyccy (Reda), Patrycja i Bartłomiej Kirylukowie (Gdynia)

Biegowe Rodziny Kaszuby Biegają 2017: Rodzina Gruchałów (Goręczyno), Rodzina Klasów (Mściszewice)

Kaszubski Stolem Kaszuby Biegają 2017:

Kaszuby Biegaja.pl - Twój Portal o imprezach biegowych na Kaszubach